Q6R7CXXR12E
Versatile Q6R7CXXR12E LED Indicator with 6 mm mount, recessed chrome bezel, fixed red light, 12 VDC, and IP67 rating for dust and water resistance. Easy installation and connection.
Q6R7CXXR12E - View 1
Select Quantity
Key Features
Mounting Hole:6 mm,Led Colour:Red,Voltage:12V DC,Sealing:IP67,Terminals:Short Body Wires,Bezel Finish:Bright Chrome,Type Of Illumination:Fixed Light,Bezel Style:Recessed,